У САД почела пуцњава након што је Снуп Дог делио бургере, има погинулих

www-instagram-com-rexrichardsonlb-reels-122583528

У Лонг Бичу (држава Калифорнија, САД) дошло је до пуцњаве на отварању ресторана Marathon Burger. О овом инциденту извештава New York Post.

Према подацима полиције, неколико особа је рањено, а једна је погинула. Мотиви и околности догађаја, као и информације о потенцијалним осумњиченима, за сада се утврђују.

На догађају је присуствовао познати репер Снуп Дог, који је пресекао врпцу новог објекта и делио бургере обожаваоцима. Убрзо након тога почела је пуцњава.

В.Т./Васељенска