Железничка станица Јунион у Вашингтону је затворена након Трамповог говора

69c479cf02e8bd140639e11a

Јунион Стејшн, метро станица на Гранд Централ Терминалу у Вашингтону, била је затворена упркос шпицу због говора америчког председника Доналда Трампа.

Одељење за саобраћај престонице је то објавило на друштвеним мрежама.

„Црвена линија: Возови привремено саобраћају кроз станицу Јунион без заустављања због посебног догађаја. Очекују се кашњења у оба смера“, наводи се у објави.

Трамп ће одржати говор на годишњој вечери Националног републиканског конгресног комитета.

Раније су америчке власти пријавиле хаос на аеродромима у земљи због делимичног затварања.

Министарство за унутрашњу безбедност САД изјавило је да су „демократе директно одговорне за овај хаос“.

В.Т./Васељенска