Драма у Новом Саду: Кућа у пламену!

(фото:Принтскрин)
У насељу Кисач у Новом Саду пожар је захватио кућу. ДВД Кисач изашло је на интервенцију по дојави у 14.14 часова, објавило је ово ватрогасно друштво.
На лице места упућено је једно навално возило и једна ауто-цистерна са укупно 5 ватрогасаца. Током интервенције утрошено је око 5 м³ воде.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
Пожар је успешно локализован и угашен са два млаза, уз садејство ВСБ Нови Сад.
На срећу, у пожару није било повређених, преноси 192_рс.
24.седам
