Антић: Кад изгубе на изборима, блокадери се жале да су покрадени

Професор на Филозофском факултету у Београду Чедомир Антић изјавио је данас, говорећи о дешавањима на Медицинском факултету након избора за Студентски парламент, да се припадници блокадерског покрета, када изгубе изборе, жале да су избори покрадени.
Додао је да му је драго што су се студенти у блокади вратили парламентаризму, али је указао да код парламентаризма постоје одређена правила.
Антић сматра да је студентска листа трагикомична јер на њој нема студената, али да та листа треба што пре да се представи именом и презименом са својим кандидатима и програмом, како би грађани знали шта они тачно нуде.
Политика
