Лавров: Запад покушава да демонизује све руско

(фото:ТАСС)
Руски министар спољних послова Сергеј Лавров изјавио је да западне земље покушавају да демонизују све руско. Рекао је да то раде како би оправдале сопствену политику.
Шеф Министарства спољних послова је напоменуо да се то тиче земаља Европске уније и НАТО-а, укључујући и највеће европске државе.
Он је нагласио да такве акције прати оштра реторика.
„Они покушавају да демонизују све руско и отворено говоре о припремама за рат са нама“, рекао је Лавров.
Он је раније изјавио да политика колективног Запада представља главну претњу међународној безбедности.
Руски министар спољних послова је такође напоменуо да Запад настоји да обузда развој нових центара моћи у Азији, Африци и Латинској Америци.
В.Т./Васељенска

„Па тужите га мами“, ваша екселенцијо, кад нисте у стању да видите оно што види
цео свет, нешто што је чињенично а то је да је Запад предворје пакла на челу са САД
и да је џендризам, „Америчко лудило“ сада дошло и у Немачку. И Немци се отворено
спремају за реванш и предвиђају да би то било 2030. године а ви ће те, валда, за то
време „гајити пилиће“ или ће те нешто раније ући у Берлин и завршити Други светски
рат. Иначе саветујем ва да погледате на ЈуТјубу Deutsche Armut (немчко сиромаштво)