Ухапшен мушкарац осумњичен за убиство жене на Добрињи

полиција ФБИХ у Сарајеву

(фото:Глас Српске)

Мушкарац чији су иницијали Т.П. /49/ ухапшен је у сарајевској општини Стари Град због сумње да је данас убио четрдесетједногодишњу жену у насељу Добриња.

Дете које је повео са собом након извршења кривичног дела пронађено је неповређено и адекватно је збринуто, саопштено је из МУП-а Кантона Сарајево.

Полицијској управи Нови Град у 16.15 часова пријављена је употреба ватреног оружја у насељу Добриња, у Улици Омладинских радних бригада.

Лекар Хитне помоћи је у 16.30 часова констатовао смрт четрдесетедногодишње жене.

Припадници МУП-а Кантона Сарајево ухапсили су осумњиченог у 19.15 часова.

Увиђај, којим руководи тужилац Кантоналног тужилаштва Сарајево, још траје.

Федерални медији раније су јавили да је реч о Тарику Прусцу који је убио бившу супругу и након тога са места злочина одвео њихову петогодишњу кћерку.

РТРС