Матуранти у центру Загреба скандирали „Ајмо, ајмо, усташе”

Загреб

(фото:РТРС)

Матуранти загребачких средњих школа изашли су данас на улице како би прославили крај школе, а у једном тренутку група матураната почела је да скандира „Ајмо, ајмо, усташе“.

Највећи број њих окупио се на Тргу бана Јосипа Јелачића, негде око поднева, а како је пренео индекс.хр неколицина њих је у једном тренутку повела скандирање „Ајмо, ајмо, усташе“.

Спутњик