САД: Пуцњава испред Беле куће, тајна служба ликвидирала нападача

Бела Кућа

(фото:Васељенска)

Америчка тајна служба убила је човека који је отворио ватру у близини Беле куће.

Ово је известио дописник Фокс њуза Чед Перграм .

Према његовим речима, агенти Тајне службе су неутралисали стрелца.

Раније је објављено да су испред Беле куће у Вашингтону испаљени пуцњи , а новинарима је речено да се склоне у салу за брифинге за штампу.

Белу кућу је касније опколила америчка Тајна служба.

В.Т./Васељенска