САД: Пуцњава испред Беле куће, тајна служба ликвидирала нападача

(фото:Васељенска)
Америчка тајна служба убила је човека који је отворио ватру у близини Беле куће.
Ово је известио дописник Фокс њуза Чед Перграм .
Према његовим речима, агенти Тајне службе су неутралисали стрелца.
Раније је објављено да су испред Беле куће у Вашингтону испаљени пуцњи , а новинарима је речено да се склоне у салу за брифинге за штампу.
Белу кућу је касније опколила америчка Тајна служба.
В.Т./Васељенска
