Братић опет на мети увреда: Бивша министарка најавила пријаве

Весна Братић (© Влада Црне Горе)
Весна Братић, бивша министарка просвјете, науке, културе и спорта Црне Горе, поново се нашла на мети увреда.

Братић се овог пута нашла на удару послије текста који је објављен на „Борби„.
„Учинимо ове тужне искомплексиране и sexually confused махалуше познатим прије него што их пријавимо. Овај ашик под прозором – ах“, написала је Братић на Фејсбуку, уз коментаре увреда које су јој упућене са профила Саше Ћетковића и Злата Дујовића.
ИН4С
