Иран обновио већину улаза у своје подземне базе

0
Иранске снаге

О томе извештава CNN , позивајући се на сателитске снимке.

„Иран је већ очистио 50 од 69 улаза у тунеле на 18 подземних ракетних локација“, известили су новинари.

Напомиње се да је Иран интензивирао радове на чишћењу својих база након што је објавио прекид непријатељстава .

В.Т./Васељенска

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *