МИП Ирана:Лидери земаља разматрају питање потписивања меморандума са САД.

Могућност потписивања меморандума о разумевању између Ирана и Сједињених Држава и даље је предмет разговора између лидера две земље, рекао је портпарол иранског Министарства спољних послова Есмаил Багаеи.
„Ова идеја се разматра и још увек је у фази дискусије“, цитира Тасним његове речи .
Багај је такође известио да планови Техерана да одржи састанак са америчком страном у Женеви за сада остају непромењени.
Раније је амерички председник Доналд Трамп наговестио да би могао да учествује у потписивању меморандума о разумевању са Ираном. Међутим, напоменуо је да би више волео да потпише коначни споразум .
В.Т./Васељенска
