Огласио се МУП о протесту у Новом Саду

0
МУП СРБИЈЕ

(фото:МУП СРБИЈЕ)

Министарство унутрашњих послова обавештава јавност да је данас на Турбо кружном току у Новом Саду, одржано непријављено јавно окупљање, које је завршено у 19:05 часова.

Према проценама полиције, на овом непријављеном скупу окупило се највише око 7.800 лица, док је саобраћај био блокиран од стране тракториста и мотоциклиста.

Полиција је предузела све превентивне и оперативне мере ради очувања јавног реда и мира ради спречавања нарушавања јавног реда и мира и сигурности грађана и имовине.

192.рс

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *