Тробојка ускоро испред црногорског парламента!

0

Шеф посланичког клуба Нове српске демократије, Дејан Ђуровић, поручио је да ће се ускоро испред Скупштине виорити тробојка.

„Брсково и Жабљак Црнојевића су престонице Црне Горе, нећемо ваљда да се стидимо од њих,“ поручио је Ђуровић током излагања министарки културе и медија, Тамари Вујовић.

На исти начин, додаје Ђуровић, нећемо се стидити ни тробојке.

„Тробојка је наша историја, то смо ми. И нећемо се стидити кад ускоро испред Скупштине Црне Горе буде тробојка,“ тврди он.

Како закључује посланик НСД-а, нада се да неће бити посланика који ће улазити на споредни улаз јер се стиде да пролазе испод ње.

Српска24.ме

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *