Тробојка ускоро испред црногорског парламента!
Шеф посланичког клуба Нове српске демократије, Дејан Ђуровић, поручио је да ће се ускоро испред Скупштине виорити тробојка.
„Брсково и Жабљак Црнојевића су престонице Црне Горе, нећемо ваљда да се стидимо од њих,“ поручио је Ђуровић током излагања министарки културе и медија, Тамари Вујовић.
На исти начин, додаје Ђуровић, нећемо се стидити ни тробојке.
„Тробојка је наша историја, то смо ми. И нећемо се стидити кад ускоро испред Скупштине Црне Горе буде тробојка,“ тврди он.
Како закључује посланик НСД-а, нада се да неће бити посланика који ће улазити на споредни улаз јер се стиде да пролазе испод ње.
Српска24.ме
