Додик: Србија још једном показала своју снагу

Милорад Додик (фото А. Васиљевић)
Лидер СНСД Милорад Додик рекао је да је Србија данас показала своју снагу и да је са скупа у Београду послата порука да грађани желе наставак развоја, стабилности и политике која земљу чини све јачом и угледнијом.
Србија је још једном показала своју снагу, јединство и веру у будућност, истакао је Додик.
Он је навео да је председник Србије Александар Вучић показао да је Србија пре свега окренута себи, али и отворена за сарадњу са свима.
„Таква Србија је ослонац и Републици Српској“ – објавио је Додик на Иксу.
Додик је присуствовао скупу „Србија једна породица“ који је одржан на платоу испред Народне скупштине Србије. Ту су били и председик Народне скупштине Републике Српске Ненад Стевандић, као и премијер Саво Минић.
РТРС
