Ветирани Ђокић, Ломпар и други кандидати: Блокадери праве чистку, ево која звучна имена лете са листе!

Фото: Принтскрин
Блокадери су саставили досијее, налик некадашњој Удби, о кандидатима које намеравају да „ветирају“ са своје „студентске“ блокадерске листе. Ректор Универзитета у Београду Владан Ђокић први је на тој листи, а како је током програма уживо изјавио главни уредник Информера Драган Ј. Вучићевић, о њему пленумаши имају досије „дебео као Удбин“.
Ову интерну листу блокадери називају „листа за одстрел“.
На другом месту налази се Јасмина Пауновић, док је на шестом месту Мило Ломпар. Према наводима, на списку су и Јово Бакић и Златко Кокановић.
Према првим сазнањима, за свако име са „листе за одстрел“ блокадери су саставили посебан досије у којем наводе разлоге због којих сматрају да те кандидате треба уклонити са листе.
Како се наводи, „листа за одстрел“ има чак 39 страна, уз пратеће прилоге. Осим Владана Ђокића, на њој се налазе и Јасмина Пауновић, Мило Ломпар, Јово Бакић и Златко Кокановић.
АЛО!
