Нове провокације: ЕУФОР најављује „интензивирање“ кретања

су
Нове провокације: ЕУФОР најављује „интензивирање“ кретања.
Грађани БиХ ће наредне седмице моћи да примете интезивније кретање снага Еуфора, што је део уобичајених и рутинских операција, саопштено је из ове војне мисије у БиХ.
„Ове интензивније активности долазе након што је крајем претходне године дошло до њиховог смањења“, наводи се у саопштењу.
Истиче се да Еуфор остаје посвећен безбедности и стабилности на добробит свих грађана БиХ, те да настављају са подршком партнерима у земљи.
Бонус видео
https://www.youtube.com/watch?v=FYgmf-5qugM