Тужне сцене на улицама Барија, очајни људи немају шта да једу и од чега да живе: Италију после короне чека још теже време (ВИДЕО)

bari_620x0

НАЖАЛОСТ смо навикли да потресне сцене из Италије током незапамћене епидемије вируса корона долазе из болница и мртвачница, али што више времена пролази под екстрмним мерама, изолације све је већа штета по економију.

Све више постајемо сведоци излива очаја на улицама људи који су изгубили посао или затворили своју фирму, а питање је да ли ће у овако тешком периоду имати од чега да живе. Један срцепарајући снимак долази из Барија где се види како двоје људи запомаже испред, највероватније банке, која је затворена.

– Први знакови очаја Италијана који су изгубили посао или затворили посао и немају новца за јело. Данас у Барију испред кредитне институције – пише у твиту са снимком.

Мушкарац у једном тренутку тресе металну капију, а излив беса покушава да смири полиција.

Број заражених вирусом корона у Италији прешао је 80.000, а преминуло је више од 8.200 људи.

Новости