КОВИД ТЕРОР У СРБИЈИ! ПА ЗАР ЈЕ ОВО ТЕЖАК СЛУЧАЈ? Старац (70) бежао кроз прозор па низ олук болнице, полиција га ухапсила!

језеро

Фото: Depositphotos

Полицајци су синоћ на крову Опште болнице „Свети Лука“ у Смедереву затекли ковид позитивног пацијента који је покушао да побегне из болнице.

Седамдесетогодишњи мушкарац је изашао кроз прозор собе и низ олук се спустио на кров болничке вешернице.

Полицајци су му помогли да безбедно сиђе, након чега га је преузело медицинско особље.

О догађају су обавештени Основно јавно тужилаштво у Смедереву и санитарна инспекција.

[table id=1 /]



РТС / Блиц

1 thought on “КОВИД ТЕРОР У СРБИЈИ! ПА ЗАР ЈЕ ОВО ТЕЖАК СЛУЧАЈ? Старац (70) бежао кроз прозор па низ олук болнице, полиција га ухапсила!

Comments are closed.