КОВИД ТЕРОР У СРБИЈИ! ПА ЗАР ЈЕ ОВО ТЕЖАК СЛУЧАЈ? Старац (70) бежао кроз прозор па низ олук болнице, полиција га ухапсила!

Фото: Depositphotos
Полицајци су синоћ на крову Опште болнице „Свети Лука“ у Смедереву затекли ковид позитивног пацијента који је покушао да побегне из болнице.
Седамдесетогодишњи мушкарац је изашао кроз прозор собе и низ олук се спустио на кров болничке вешернице.
Полицајци су му помогли да безбедно сиђе, након чега га је преузело медицинско особље.
О догађају су обавештени Основно јавно тужилаштво у Смедереву и санитарна инспекција.
[table id=1 /]
РТС / Блиц

https://www.youtube.com/watch?v=yi3YF7sxbek&feature=youtu.be&ab_channel=BALKANQ