„Логично“: Шта се стварно догађа, и шта нас чека на зиму

„Логично“: Шта се стварно догађа, и шта нас чека на зиму

Фото ЕПА ЕФЕ - Е.С.Л.

Kažu da je ponavljanje majka mudrosti, pa možda ne bi bilo loše da malo rekapituliramo situaciju u kojoj se nalazimo, za redovne čitatelje kojima je to većinom poznato, ali i početnike u onome što se kolokvijalno naziva teorijama zavjere, kojima će ovo biti odličan uvod u ono što se zapravo dešava. Takvih ljudi ima sve više i posvetimo ovaj tekst njima.
Dakle, dragi početnici, ako još niste shvatili, ovo što se trenutno dešava u našem društvu, nema nikakve veze sa borbom protiv nekog strašnog virusa sa 100 varijanti od kojeg ljudi padaju mrtvi po ulicama. Ovo što se dešava je nešto što je već odavno isplanirano i o čemu smo već puno puta pisali na ovom portalu. U tekstu Plan porobljavanja ljudske rase možete pročitati Biblijsko proročanstvo, možete vidjeti nevjerojatni kratki dokumentarac iz 2013. godine, Šah-mat za čovječanstvo koji u detalje, korak po korak, predviđa točno ovo što se danas događa. A možete vidjeti i zabranjenu epizodu Policijska Država u kojoj bivši guverner Jesse Ventura i Alex Jones izlažu cijeli plan. U toj epizodi, snimljenoj 2010, Alex Jones kaže: „Imamo vladine dokumente iz kojih vidimo da se američka vlada priprema za veliku pandemiju, koja će onda biti iskorištena kao povod da se uvede policijski sat, obavezna cijepljenja, i odvođenje ljudi u logore koje grade pod izlikom da su za migrante.“

Pisali smo i o tajnom planu kanadske Vlade, dokumentu koji je procurio sa sastanka vladajuće stranke, kojeg su fact-chekeri proglasili lažnim, a ipak se do današnjeg dana gotovo u potpunosti ostvario. Jedina razlika je u tome što se planirana mutacija Covida-19 trebala zvati Covid-21, ali nakon što je ovaj dokument procurio, to su promijenili pa tako danas imamo tzv. Delta varijantu, koja će vjerojatno poslužiti za novi planirani lockdown.KAKAV JE NJIHOV PLAN?

Sad kad smo ustanovili da su teoretičari zavjere bili u pravu, ako ne u svemu barem u velikoj većini stvari, možemo se fokusirati na ono što nas tek čeka. Osim gornjih tekstova, prošle godine objavio sam i tekst pisan kao tok misli, u kojem sam iznio plan kako za bližu tako i daljnju budućnost. Prije dolaska cjepiva predvidio sam da će uvesti mRNA genetska cjepiva, predvidio sam i nove sojeve virusa, koji se onda još nisu niti spominjali. Predvidio sam i da će cjepiva biti obavezna 3-5 puta na godinu, jer za promjenu genetskog koda, terapiju treba uzimati redovito, i to je točno ono što danas najavljuju – 2 doze svakih 6 mjeseci, naravno genetskih mRNA cjepiva, dok su sve ostale izbacili iz upotrebe. Slučajnost, naravno. Predvidio sam i Covid putovnice koje sam nazvao Health Pass i ograničenja koja ona donosi… Ali nije mi cilj da se hvalim ili likujem kako sam bio u pravu. Samo želim uvjeriti one koji još uvijek ne vjeruju, da teorije zavjere nisu gluposti, i da stvari koje pišem baziram na stotinama takvih izvora koje svakodnevno pratim. I sad želim da napišem svoju prognozu za budućnost.

ПОДРЖИТЕ НЕЗАВИСНО НОВИНАРСТВО
Помозите рад Васељенске према својим могућностима:
5 €10 €20 €30 €50 €100 €PayPal
Заједничким снагама против цензуре и медијског мрака!
Прочитајте још:  Више од милијарду људи примиће вакцину „Спутњик В“

Da bismo lakše razumjeli što nas čeka ove zime, prvo moramo znati kakav je dugoročni plan, tj. kakva je ta novonormalna budućnost koju oni žele da nam nametnu. Jer kad znate koji je konačni cilj, onda puno lakše razumijete zašto rade to što rade, jer vidite to kao korake koji su potrebni da nas dovedu do krajnjeg cilja. A njihov konačni cilj je društvo potpune kontrole. Društvo u kojem će ljudi imati instalirane potkožne čipove (Covid putovnice su samo međukorak prema tome) na kojem će biti zapisani svi naši osobni podaci, medicinski karton, digitalni novac itd. Preko tog čipa vlast će vas u svakom trenutku moći locirati, i ukoliko se ne ponašate kao dobar rob, čip će vam – isključiti, i nećete više moći nikud ići i ništa kupiti.

Žele uvesti svjetsku vladu, koju su već napola i uveli sa Svjetskom Zdravstvenom Organizacijom koju sve zemlje moraju ponizno slušati. Žele uvesti digitalnu valutu i potpuno ukinuti gotovinu, jer gotovinu ne mogu kontrolirati, vi s njom možete kupiti nešto da nitko to ne zna. Oni žele sistem u kojem će sve biti zapisano, svaka transakcija. I naravno sve će biti povezano pomoću 5G mreže, a kako bi osigurali da nitko ne može izbjeći, sagradit će ogromnu satelitsku mrežu od preko 40.000 satelita koju već ubrzano grade Elon Musk i Jeff Bezos sa svojim korporacijama. Zamislite da neka država gradi takvu mrežu, koliko bi to ljude uzrujalo. Ovako kad to rade privatne korporacije (iako SAD financira Muska) onda je ljudima puno teže prozrijeti pravu namjeru. A osim namjere povezivanja svega (tzv. Internet of Things), 5G tehnologija se može koristiti i kao frekvencijsko oružje, te također i za kontrolu uma pomoću magnetnih proteina, o čemu sam pisao ovdje.To je to ukratko, ali ima tu još puno faktora, ekonomiju također planiraju potpuno izmijeniti kroz Veliki Reset o čemu sad nemamo prostora pisati. Dakle možemo vidjeti da su stvari vrlo složene, i da se protiv nas već desetljećima gradi golemi sistem potpunog i konačnog porobljavanja, iz kojeg više neće biti nikakvog izlaza. Ali da bi došli do toga, ono što je za manipulatore trenutno najbitnije, je da se svi stanovnici planeta cijepe. Svaki čovjek, žena, dijete i starac, apsolutno svi. To je važno iz nekoliko razloga. Starce cijepe i oni nakon cjepiva masovno umiru, to je vezano za cilj smanjenja populacije. Ljude srednje dobi cijepe s ciljem smanjenja kognitivnih sposobnosti (zaglupljivanja) i smanjenja plodnosti. Postoji puno izvještaja kako trudnice gube djecu nakon cjepiva, a otkriveno je i da se čestice iz cjepiva najviše lociraju upravo u jajnicima! A za našu djecu, zločinci imaju posebne planove, i uvjeravam vas da će za njih napraviti posebno cjepivo, različito od onoga koji se daje odraslima. Jer u dječjoj verziji će biti pojačana genetska komponenta koja će dovesti do mutacija u DNA. Da, cjepivima se može mijenjati naš DNA, bez obzira što razni fact-chekeri i potkupljeni doktori tvrde da ne može. Zapravo, znanstvenici sa Stanforda su nedavno objavili kako rade upravo na tome – cjepivu koji mijenja DNA! Čak i sami priznaju da je to slična tehnologija onoj koju koristi i Pfizer u svojim Covid cjepivima. Oni planiraju uvjetovati obavezno cijepljenje za djecu, sa genetskim mRNA cjepivima koja nikad prije nisu korištena na ljudima, i na kojima nikad nisu urađene dugoročne studije, a sve zbog virusa koji na djecu ne utječe ništa jače od obične gripe! Pa tko može biti toliko naivan da vjeruje kako se to radi iz medicinskih razloga???

Прочитајте још:  Волфганг Петрич: Срби треба да захвале Макрону јер им је отворио очи о ЕУ и њеном лицемерју

Ali znajući sve ove informacije, shvaćate koliko im je važno da cijepe apsolutno svaku individuu na ovoj planeti – kako bi izbjegli postojanje „kontrolne skupine“. Jer ako se nakon par godina ispostavi da su necijepljeni puno zdraviji od cijepljenih, kako će to objasniti? Zbog toga će oni u narednom razdoblju koje je ispred nas – podivljati. Oni će gurati cjepiva na najbrutalnije i najagresivnije načine koje možete zamisliti.

Upravo dok pišem ovaj tekst premijer Plenković je najavio da poduzetnici koji nisu cijepljeni više neće moći dobivati državnu pomoć. Ovo je odličan pokazatelj u kojem smjeru će stvari ići, ako to dopustimo naravno. Ako im to prođe, sljedeći korak bit će obaveza cijepljenja za sve koji ovise o državnom proračunu. To će raditi postepeno, prvo zdravstvene djelatnike, onda možda učitelje, i naravno policiju i vojsku. Sve te kategorije već pritišću da se cijepe, ali još uvijek nema uvjetovanja. Onda će prijeći na zaposlene u državnim firmama, zatim one koji ovise o državi, ili posluju s državom. Sasvim je moguće da počnu i ukidati zdravstveno osiguranje necijepljenima. Kako zaposlenima, tako i nezaposlenima. A onda kad cijepe veliku većinu, onda će uvesti obavezu cijepljenja za ostatak, i ako dođemo do te faze, vjerujte da oni neće prezati pred ničim, pa čak i to da vojska ide po kućama i prisilno cijepi cijele obitelji, što npr. u Izraelu neki političari već i predlažu. Okvirni plan izgleda otprilike ovako:1. Korak: prvo se cijepe dobrovoljci

2. Korak: onda idu pozitivni stimulansi kao npr. sudjelovanje u lutriji, davanje novca ili vouchera, dijeljenje raznih beneficija i besplatnih stvari

3. Korak: zatim kreću ucjene i negativni stimulansi kao npr. zabrane ulaska necijepljenima u kafiće, restorane, shopping centre, i razni oblici diskriminacije

Прочитајте још:  Потпуни локдаун на 10 дана, прелазак на онлајн и рад од куће или само викенд под блокадом? Ово су 3 опције за затварање Србије

4. Korak: Pojačavanje pritiska na necijepljene i zakonsko uvođenje obaveznog cijepljenja

5. Korak: Zakonsko kažnjavanje necijepljenih, odvođenje u zatvore i/ili prisilna cijepljenja

6. Korak: Uvođenje redovitog obaveznog cijepljenja svakih 6 mjeseci sa 2 doze genetskog cjepiva

7. Korak: Najavljivanje i uvođenje potkožnog mikročipa umjesto Covid-putovnice na mobitelu

8. Korak: Potpuna kontrola svakog aspekta našeg života, ukidanje demokracije i uvođenje svjetske tiranske vlade.

9. Korak: Veliko smanjenje broja ljudi na planetu. Genetska modifikacija onih koji prežive. Kraj ljudske rase kakvu poznamo.

Naravno, teško je u detalje točno predvidjeti što sve zločincima može pasti napamet, i za koje taktike će se odlučiti u datom momentu, jer to ovisi i o nama i našem otporu. Ukoliko im stvari ne budu išle po planu, oni će raditi očajničke poteze, uključujući gašenje interneta i cijele elektroopskrbne mreže. Oni to već čak i najavljuju, a znamo da planiraju za to okriviti hakerski napad. Poslušajte što kaže jedan od glavnih manipulatora, Klaus Schwab: „Veliki hakerski napad može zaustaviti našu elektro mrežu, transport, bolnice i cijelo naše društvo. Korona kriza će se činiti kao mala nezgoda.“ Vjerujete da je takav hakerski napad moguć? Pa zaboga nisu sve elektrane na svijetu spojene na istu LAN mrežu! To su gluposti, ali oni nas pripremaju, jer planiraju urušiti naše društvo. Planiraju izazvati nestašice hrane kroz urušavanje distribucijskih kanala, za što će naravno okriviti koronu i hakere.

________________

Piše: Mr. sc. Danijel Klaić

[table id=1 /]За више вести из Србије и света на ове и сличне теме, придружите нам се на Фејсбуку, Твитеру, Инстаграму, Вајберу, Телеграму, Вконтакту, Вотсапу и Јутјубу.

Будите први који ћете сазнати најновије вести са Васељенске!

СВЕ НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ НА ТЕЛЕГРАМ КАНАЛУ

2 утиска на “„Логично“: Шта се стварно догађа, и шта нас чека на зиму

  1. Дегенерисани инцест мозгови могу свашта хтети а и остварити АЛИ само под условом да има довољно будала на Свету да на то добровољно пристану, а колико нас има кретена ускоро ћемо да видимо, да нико није хтео носити брњицу, вакцину … шта би нам могли? Ништа мењали би план, али ћуд наравно никада јер су пуки робови НЕљудске свести одрођени од свог људског и органског рода

  2. Prvi put kad je Eva uzela slicno i naterala Adama osecamo dobro danas posledice… Bioinzinjeringom su se bavili sve do potopa, jedino Noje je bio cist homosapiens ili covek, ljudsko bice, cilj je bio genski modifikovati ljude da se nebi rodio spasitelj.. sada se vracamo na pocetak, hocemo li pogresiti kao Adam i Eva ili cemo iskoristiti priliku koju nam je Bog dao i ostanemo ljudi.. odvojice ce zito od kukolja i samo ce cisti homosapiensi ljudska vrsta naslediti vecni zivot i zemlju, zivot bez bola, patnje, muke ili 3 000 din je puno vrednije

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Српски језикРусскийEnglish