Берлин ограничава кретање невакцинисанима

1636571299-h_57284238-900x578

Foto: EPA-EFE/FILIP SINGER

Сенат Берлина донео је данас одлуку о пооштравању епидемиолошких мера, којим ограничава кретање невакцинисаним особама.

Према писању „Фокус онлајн“ одлука која је донета на основу израженог раста оболелих од корона вируса, ступа на снагу од понедељка.



Од тада ће моћи још само вакцинисани и излечени од корона вируса да уђу у ресторане, биоскопе, музеје, бање, забавне паркове.

Нова мера погађа све особе старије од 18 година.

[table id=1 /]



Нова.рс