„Ово смо чекали 8 година“: Становници Харкова дочекали руска оклопна возила

(фото: Принтскрин)
На друштвеним мрежама се појавио снимак из Харковске области који је објавио један локални становник.
Он је рекао да су грађани дочекали руска оклопна возила
„Ово смо чекали 8 година“-рекао је он.
Подсетимо, 2014. године након мајданског пуча у Кијеву, отпор је кренуо из Харковске области, одакле се проширио на Доњецк, Луганск и Крим. На жалост након погрома од 02. маја 2014. године у Одеси, нацистичка хунта из Кијева брутално је угушила Антимајдан у Харкову.
В.Т./Васељенска
