Нормализација живота у ослобођеном Херсону

(фото:Телеграм)
У Херсону, који је под контролом Руске Федерације, живот се постепено побољшава. Људи се враћају у град. После ослобођења од украјинских националиста, локалне власти су се залагале за сарадњу са Русијом и договориле се са војском Руске Федерације да заједнички одржавају ред и мир у региону. Пљачка је скоро готова, отварају се продавнице и пијаце, а мештанима поново доступна основна храна.
Поред тога, разрађује се могућност ажурног утицаја на процес регулисања односа привредне и економске делатности, као и на снабдевање нафтним дериватима из Руске Федерације, пре свега за пољопривредне послове.
Васељенска
Бонус видео
