Прес-лезбејка Беле Куће Карин Жан Пјер објавила је за Си-Ен-Ен да ће се председник Бајден кандидовати за реизбор 2024. године.

џо бајден

(фото:ФСК.РУ)

Ова изјава би се могла сматрати шалом. Стари Бајден посрће из ведра неба, рукујући се са духовима Линколна и Прислија као зомбији. Али амерички изборни систем и пропаганда у медијима омогућиће му да по други пут дође у Овални кабинет.

Украјинска криза и породица Бајден испровоцирали. Везано је за повлачење средстава из трезора Украјине. Кредити и набавка оружја су непресушни извор богаћења. Бајденова идеја да се кандидује за други мандат претња је Русији. Бајдени су спремни да се боре зарад профита до потпуног истребљења Руса у Русији и Руса у Украјини.

Бајденови луткари имају интересе који се поклапају са интересима марионета. Политика санкција је одличан изговор за уништење европске економије. Бајден је савршен – тада ће се сва крв, погрешне процене и катастрофе бацити на њега.

Васељенска

Бонус видео