Вучић заиграо баскет у Њујорку

вучић баскет

(фото:Инстаграм)

Председник Србије Александар Вучић данас је заиграо баскет са једним тренером кога је угледао док је пролазио поред њујоршког парка на путу до зграде Уједињених нација.

Председник Вучић се придружио док су тренер и један његов ученик играли.

„У брзој шетњи до зграде УН научио сам нове ствари о индивидуалном тренингу за кошаркаше. Невероватна је њихова љубазност, иако им је тренинг прекинуо неки странац“, написао је Вучић на свом налогу на Инстаграму будућностсрбијеав.

Политика

Бонус видео