Канцеларија за КиМ: Није постигнут договор, Шиптари пласирају лажне вести

(фото:Канцеларија за КиМ)
Никакав договор о таблицама нити повратку Срба у приштинске институције није постигнут.
Вест о наводном договору Београда и Приштине око одлагања увођења регистрација тзв. Косова пренели су приштински медији, али и поједини у Београду.
„Реч је о најобичнијој дезинформацији и пласирању лажних вести с циљем да Приштина са себе покуша да скине одговорност за кршење свих споразума“, кажу за Б92.нет у Канцеларији за КиМ.
БОНУС ВИДЕО:
