Завршен скуп, битно мање људи, успостављен саобраћај код Аутокоманде

београду, српске, круга

Протести у Београду (Фото: Весна Веизовић)

Завршен скуп, битно мање људи, успостављен саобраћај код Аутокоманде.

Међународни путни правац код Аутокоманде блокиран је вечерас око 20 часова, након што су учесници протеста „Србија против насиља”, у организацији прозападне опозиције, стигли на Аутокоманду где су претходно блокирали Булевар ослобођења.

Једна група учесника је прво блокирала Булевар ослобођења, а друга је потом блокирала и аутопут Е 75 који пролази испод надвожњака код Аутокоманде.

Аутопут је, како јавља Танјугов извештач, блокиран у оба смера.

Саобраћај је успостављен на Тргу Николе Пашића и околним улицама, код Скупштине Србије, као и у улици Кнеза Милоша и Немањиној.

Блокада саобраћаја се организује у више градова у Србији и то у Шапцу, Новом Саду, Суботици, Зрењанину, Крагујевцу, Краљеву, Нишу, Пироту, Лесковцу, Врању.

Политика

Бонус видео