Навијачи Динама убили Грка; Меч одложен; Kо је одговоран?

119093464d21519e7ce1899951354_w640

Један навијач АЕK-а (29) погинуо је у сукобу присталица атинског клуба и загребачког Динама, а вести из Грчке не престају да стижу.

Утакмица трећег кола квалификација Лиге шампиона је одложена, а познати су и потенцијални термини одигравања.

„Бед Блу Бојси“ су у грчку престоницу стигли у приватном аранжману, а како наводе тамошњи медији, носили су секире и молотовљеве коктеле.

Грци се питају како је могуће да су несметано стигли из Загреба до Атине, а у међувремену су се огласили Динамо, али и АЕK.

Истрага у току
Тужилац Врховног суда Грчке Џорџија Аделини наложила је хитну истрагу о крвавом инцидент испред стадиона АЕK-а.

Kако наводи „Иефимерида“, из полиције је одмах уклоњено осам службеника.

Б92

БОНУС ВИДЕО: