Одјекују пуцњи у Бањској

Тренутак када албански "полицијаца" отвара прочаз да уђе возило Куртијеве параполиције (Фото: Весна Веизовић /Васељенска)
У Бањској су се око 11 часова чули пуцњи. Није познато ко је отворио ватру, јављају репортери Kосово онлајна.
На улазу у Бањску налази се једно оклопно возило специјалних полицијских снага Kосова и возило Еулекса, припадника Kфора нема.
Улаз у Бањску је блокиран. Један мештанин нам се пожалио да је покушао да прође ка овом месту како би нахранио стоку, али га нису га пустили.
Цивилна возила несметано пролазе кроз Балабан у оба правца.
БОНУС ВИДЕО:
