Америчке окупационе снаге настављају да пљачкају сиријску нафту

америчке окупационе снаге у Сирији(фото:САНА)
Америчке окупационе снаге настављају да пљачкају сиријску нафту.
Амерички окупатори настављају да пљачкају сиријску нафту са поља региона Ал-Џазира и транспортују је у своје базе у Ираку.
Локални извори у области Ал-Јарубија рекли су дописнику САНА-е да је конвој од 35 цистерни са илегално извађеним угљоводоницима кренуо преко илегалног граничног прелаза Ал-Валид ка америчким базама у Ираку.
Подсетимо, на територији Сирије само су руске снаге легалне и на позив сиријских власти. Америчке и турске снаге које се још увек налазе на територији ове републике налазе се нелегално као окупатори и пљачкаши.
Васељенска
Бонус видео
