Може им се: Шиптари уклонили билборд са заставом Србије у Северној Митровици

билборд
Може им се: Шиптари уклонили билборд са заставом Србије у Северној Митровици.
Куртијева полиција уклонила је данас билборд са заставом Србије на брду у насељу Крои и Витакут у северном делу Косовске Митровице, саопштио је Ветон Ељшани.
Он је навео да је то учињено због посете Џељаља Свечље, преноси Економија онлајн.
„Косовска полиција је данас обезбеђивала насеље Крои и Витакут док су у посети били министар унутрашњих послова и министар локалне самоуправе. За то време је уклоњен билборд који је био на брду у близини“, рекао је Ељшани.
Спутњик
Бонус видео
