Србија: Немамо проблем са окупљањем Бошњака, ако треба помоћи ћемо

на балкану могућ сукоб-

на балкану могућ сукоб-

Србија: Немамо проблем са окупљањем Бошњака, ако треба помоћи ћемо.

Председник Србије Александар Вучић прокоментарисао је данас најаву Елмедина Конаковића из Сарајева о окупљању Бошњака из Босне и региона.

„Немамо проблем с њим. Када смо најавили Васкршње окупљање Срба из Београда из Сарајева су стизале негативне реакције. Ми немамо проблем са окупљањем Бошњака па и политичара из Србије“-цитира Аваз председника Србије.

Он је додао да је Србија спремна и да помогне.

„Ако хоће да се окупе у Новом Пазару, нема проблема. Спремни смо и да помогнемо да видимо који нови пут или болницу треба да урадимо“-додао је Вучић.

Васељенска

Бонус видео