Москва: Из Баљшој театра евакуисано хиљаду људи

(ФОТО:В,Т./ВАСЕЉЕНСКА)
Москва: Из Баљшој театра евакуисано хиљаду људи.
Током представе у Баљшој театру дошло је до лажне узбуне.
Ово преноси РИА Новости позивајући се на представника хитних служби.
„У Бољшој театру у Москви се огласила лажна узбуна током представе. Око 1.000 људи је само напустило зграду“, рекао је он.
Према његовим речима, нема извештаја о повређенима.
У прес-служби позоришта су појаснили да ће балет „Рајмонда” бити настављен након активирања аларма.
„Други чин балета „Рајмонда“ наставиће се на Историјској сцени, све функционише као и обично“, саопштила је прес служба.
У фебруару је објављено да се огласио пожарни аларм у Казанском циркусу током финала борбе робота на Фјучр Гејмс.
Васељенска
Бонус видео
