Москва: Из Баљшој театра евакуисано хиљаду људи

Бољшој театар

(ФОТО:В,Т./ВАСЕЉЕНСКА)

Москва: Из Баљшој театра евакуисано хиљаду људи.

Током представе у Баљшој театру дошло је до лажне узбуне.

Ово преноси РИА Новости позивајући се на представника хитних служби.

„У Бољшој театру у Москви се огласила лажна узбуна током представе. Око 1.000 људи је само напустило зграду“, рекао је он.

Према његовим речима, нема извештаја о повређенима.

У прес-служби позоришта су појаснили да ће балет „Рајмонда” бити настављен након активирања аларма.

„Други чин балета „Рајмонда“ наставиће се на Историјској сцени, све функционише као и обично“, саопштила је прес служба.

У фебруару је објављено да се огласио пожарни аларм у Казанском циркусу током финала борбе робота на Фјучр Гејмс.

Васељенска

Бонус видео