Азербејџан и Србија потписали су Меморандум о сарадњи у области туризма

Азербејџан и Србија

Азербејџан и Србија

Азербејџан и Србија потписали су Меморандум о сарадњи у области туризма.

У Београду је потписан Меморандум о разумевању између Туристичког бироа Азербејџана и Националне туристичке организације Србије.

Извештају је саопштено из Државне агенције за туризам.

Документ је потписан након састанка председника Државне агенције Фуада Нагијева и министра туризма и омладине Србије Хусеина Мемића у Београду.

Бонус видео