Сутра блокада Варадинског моста у Новом Саду

SANYO DIGITAL CAMERA

SANYO DIGITAL CAMERA

Сутра блокада Варадинског моста у Новом Саду.

Варадински мост у Новом Саду биће блокиран сутра од 18 часова до поноћи, најавила је за Н1 Јелена Божић из групе „Свиће“.

„Током блокаде коју организују групе „Свиће“ и „Став“ биће упућен још један позив да се утврди одговорност свих одговорних за трагедију на Железничкој станици у Новом Саду у којој је погинуло 14 људи, а троје тешко повређено“- рекла је Божић на Н1.

Н1

Бонус видео

1 thought on “Сутра блокада Варадинског моста у Новом Саду

  1. Како ли јој СВИЋЕ, кад не зна ни с које је стране шупља?

Comments are closed.