Американци почињу да се перу: Кијев мора сам да реши питање уступања територија

1
Американци

Американци

Американци почињу да се перу: Кијев мора сам да реши питање уступања територија.

Американци сматрају да украјинске власти морају донети независну одлуку по питању територијалних уступака за постизање мира са Русијом.

Прочитајте још:  БРИТАНАЦ ОТВОРИО ДУШУ: „Од нас плаћеника се 70% вратило кући, мислили да је то игрица Call od Duty“
Саветник за националну безбедност председника САД Џејк Саливен изјавио је ово у интервјуу америчкој телевизији Си-Ен-Ен.

„…Украјина сама мора да одреди своју судбину и она не треба да буде наметнута споља, укључујући и Сједињене Државе“, рекао је он, цитира РИА Новости .

Такође током интервјуа, Саливан је рекао да Американци не разматрају питање преноса нуклеарног оружја Украјини .

ПОДРЖИТЕ НЕЗАВИСНО НОВИНАРСТВО
Помозите рад Васељенске према својим могућностима:
5 €10 €20 €30 €50 €100 €PayPal
Заједничким снагама против цензуре и медијског мрака!

Васељенска

Бонус видео

За више вести из Србије и света на ове и сличне теме, придружите нам се на Фејсбуку, Твитеру, Инстаграму, Вајберу, Телеграму, Вконтакту, Вотсапу и Јутјубу.

Будите први који ћете сазнати најновије вести са Васељенске!

СВЕ НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ НА ТЕЛЕГРАМ КАНАЛУ

1 утисак на “Американци почињу да се перу: Кијев мора сам да реши питање уступања територија

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *