Стигло писмо из Москве: Путин честитао Вучићу Нову годину и Божић

Председник Александар Вучић примио је честитку поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника од председника Руске Федерације Владимира Путина.
– Срдачно Вам честитам долазеће празнике – Нову годину и православни Божић.
Руско-српски односи, који се темеље на давним традицијама пријатељства и духовне блискости, у одлазећој години успешно су се развијали у различитим сферама у оквиру стратешког партнерства.
Уверен сам да ћемо наставити активан заједнички рад по актуелним питањима билатералне и међународне агенде за добробит братских народа наших земаља.
Желим Вама, Вашој породици и најближима добро здравље, срећу и успехе, а свим грађанима Србије мир и просперитет – наводи се у честитки председника Путина.
Новости

АКО НОВОСТИ ПРЕНОСЕ ОНДА МИСЛИМ ДА НИЈЕ ОРИГИНАЛ.
У СУПРОТНОМ, ИСПАДА ДА ЈЕ ПУТИН ЗА АВ,
Е НЕ МОЖЕ ГОРЕ!