Бањалука позвала на велики митнинг подршке институцијама Републике Српске

Милорад Додик

Бањалука позвала на велики митнинг подршке институцијама Републике Српске.

Влада Републике Српске позвала је данас грађане на велики митинг подршке институцијама Републике Српске испред Народне скупштине Српске у Бањалуци.

Први митинг биће одржан у уторак у 16 часова, а други у среду у 12 часова, пренела је РТРС.

„Заштитити и одбранити Републику Српску и њене институције“, истаклису као циљ окупљања из Владе Републике Српске.

Позиву су се придружиле и партије у Републици Српској, Социјалистичка партија (СП) и Народни декократски покрет (НДП).

Они су позвали све грађане Републике Српске да се у уторак, 25. фебруара, окупе испред Народне скупштине у Бањалуци, како би заједно и недвосмислено подржали институције Српске на челу са председником Милорадом Додиком, пренела је агенција Срна.

Спутњик

Бонус видео