Вучић: Странци су нам ушли дубоко у службе и безбедносни сектор

вучић

(фото:Илустрација)

Вучић: Странци су нам ушли дубоко у службе и безбедносни сектор.

Председник Александар Вучић је, обраћајући се на седници Главног одбора СНС, изјавио да неће прихватити никакву прелазну владу.

Председник Србије Александар Вучић поручио је вечерас да су странци ушли дубоко у српске службе и безбедносни сектор.

Он је, обраћајући се на седници Главног одбора СНС, рекао да жив неће прихватити никакву прелазну владу.

„Мораће да ме убију, другачије то нићу прихватити“, навео је он.

РТ Балкан

Бонус видео

1 thought on “Вучић: Странци су нам ушли дубоко у службе и безбедносни сектор

  1. Pa ko im je to dozvolio? 13 godina su tvoji i ti na vlasti!!! Predsednice!!! Alooo! 13 godina. Gde si do sada bio aman covece.

Comments are closed.