Блокадери поново тероришу народ: На Звездари гађају јајима људе и урличу на њих

(фото:Ало.рс)
Блокадери поново тероришу народ: На Звездари гађају јајима људе и урличу на њих.
Код пијаце Ђерам на Звездари, на штандовима Српске напредне странке, блокадери и присталице опозиције наставили су са нападима на активисте.
Насиље је овај пут ескалирало, након удараца вувузелом раније током дана, присталице СНС-а гађане су јајима.
Они су као одбрану раширили кишобране, не желећи да улазе у конфликт са насилницима.
На лицу места налази се полиција која задржава насилнике даље од активиста. Подсећамо, и гађање јајима представља физички напад.
У петак су у Нишу нападнуте присталице СНС-а, градоначелник овог града, али и други угледни грађани, као и насумични пролазници. Поред јаја, блокадери су користили и каменице.
Том приликом повређено је 10-ак људи, неки од њих теже.
Ипак, упркос високим тензијама и претњи насиљем, велики број људи дошао је да подржи СНС на Звездари данас.
Ало.рс
Бонус видео
