БЛОКАДЕРИ ПЛАНИРАЈУ УПАД У РТС

БЛОКАДЕРИ ПЛАНИРАЈУ УПАД У РТС.

Група блокадера планира општи упад на Радио телевизију Србије вечерас у 22 сата.

Они су на Инстаграму у групи „Студенти у блокади“ позвали на овај терористички чин.

Група блокадера планира општи упад на Радио телевизију Србије вечерас у 22 сата.

Они су на Инстаграму у групи „Студенти у блокади“ позвали на овај терористички чин.

24.седам.рс

Бонус видео

1 thought on “БЛОКАДЕРИ ПЛАНИРАЈУ УПАД У РТС

  1. Тек да се зна, капацитет (б)локатора је минималан и не може да било шта да
    уради осим да се напумпају из пљоски које деле међусобно. Неке пљоске
    имају ВОТКУ а неки вињак и пробао сами једно и друго пиће и све ми се
    чини да је укус пића зачињен неким прашком па сам кришом испљунуо..

Comments are closed.