Руски аналитичар: Србија је у незавидној ситуацији, ништа ту нема ново

(фото:Еуропа.рс)
Руски аналитичар: Србија је у незавидној ситуацији, ништа ту нема ново.
Руски политиколог Александар Коњков прокоментарисао је претње европског шефа дипломатије Каје Калас упућене Србији уколико председник Александар Вучић оде у Москву 9. маја на параду поводом 80. година Дана победе над фашизмом.ћ
Према речима Коњкова Србија је под сталним притиском Запада и ту се не дешава ништа ново.
„Ништа ново ту нема. Јер, парада ће се сигурно одржати, а чланство у Европској унији је, како народ каже – баба Вангина прича. Нико му не гарантује чланство ако не оде у Москву“, цитира Коњкова „Лента.ру“.
Он је рекао да не зна како ће председник Србије поступити јер се Србија налази у независној ситуацији.
В.Т.Васељенска
Бонус видео
