УВЕК ИСТО: Жена која је оптужила Епстина и принца Ендруа за злостављање извршила САМОУБИСТВО

Фото/ EPA-EFE/Andry Rian
УВЕК ИСТО: Вирџинија Ђуфре, мајка троје деце, која је оптужила америчког финансијера и сексуалног преступника Џефрија Епстина и британског принца Ендруа за сексуално злостављање, извршила је самоубиство у 41. години, саопштила је њена породица.
Полиција Западне Аустралије потврдила је да су хитне службе синоћ пронашле беживотно тело у њеном дому у близини Перта, јавља CNN.
Упркос покушајима реанимације, смрт је констатована на лицу места.
Полиција је навела да се њена смрт не сматра сумњивом.
„Сломљених срца обавештавамо јавност да је Вирџинија преминула синоћ на свом имању у Западној Аустралији. Одузела је себи живот, након што је целог живота била жртва сексуалног злостављања и трговине људима“, наведено је у изјави.
Ђуфре, мајка троје деце, постала је позната јавности 2019. године када је изјавила да ју је Епстин присиљавао на сексуалне односе са својим познаницима, укључујући принца Ендруа, када је имала 17 година.
Она је тврдила и да је принц знао да је у то време била малолетна.
Принц Ендру је више пута негирао њене оптужбе.
„Вирџинија је била неустрашиви борац против сексуалног злостављања и трговине људима. Била је светлост која је пружала подршку бројним преживелима. На крају, терет злостављања био је претежак да би могла даље да га носи“, истакнуто је у саопштењу породице.
Танјуг
Васељенска

И то је та западна култура у коју хрле наши „студенти“ и
грађани (НВО абоненти) за шаку Јудиних долара.
Zaboravili ste da pomenete da joj je „princ“ randy andy platio 12 MILIONA funti da ne ide na sud, jer bi ga advokati pojeli za dorucak. Ubila se zbog toga sto joj je muz uzeo troje dece, i to je najavila pre mesec dana da ce da uradi. Bar malo postovanja prema zeni koja je jedna od onih koje su razotkrile celu semu, pored MARIJE FARMER. I nije se vise prezivala djufre, vec Robers, devojacko prezime.