УЖАС У ВАЗДУХУ: Гром ударио у авион пуним тенисера – Ево шта се заиста десило!

Гром

(фото: Shutterstock)

Немачки тенисер Александар Зверев доживео је несвакидашњу ситуацију на путу за Париз, где ће наступити на Ролан Гаросу. Авион којим је путовао из Хамбурга био је погођен громом, због чега је лет принудно прекинут.

„Био је то прави доживљај“, казао је Зверев уз осмех. „Полазак из Хамбурга је био заказан за 18.45. У авиону сам био са Лехечком, Накашимом и још неким дубл играчима. Док смо били у ваздуху – ударио нас је гром!“

Како наводи, након инцидента летелица је одмах враћена у Хамбург, где је извршено принудно слетање.

„Нисмо могли да нађемо алтернативни лет тог дана, па смо сви кренули следећег јутра. Ја сам ипак нашао други авион, па сам полетео око један сат после поноћи и слетео у Париз у три ујутру“, објаснио је Зверев.

Иако је ситуација звучала драматично, тенисер каже да није било већих проблема током самог инцидента.

„Било је мало буке, али није било тресења нити панике. Први пут сам доживео удар грома у лету – необично искуство“, додао је он.

Бонус видео