Прљава кампања Динка Грухоњића: Идеолог блокадера понавља стару мантру – Срби су једини кривци за ратове деведесетих!

Динко Грухоњић, главни идеолог блокадера који се залаже за претварање српских цркава у пабове наставља прљаву кампању чији је циљ да се Срби представе као искључиви кривци за ратове у бившој Југославији.
На порталу Аутономија, опскурном гласилу које уређује Грухоњић, објављен је сраман текст са још срамнијим насловом: „Тридесет и три године од ‘живих ломача’ у Вишеграду: Дјецо, одреците се својих очева због њихових злочина“.
Сам текст обилује другосрбијанским општим местима у којима се Срби оптужују као ексклузивни кривци за све, док се српске жртве ни не помињу.
Централна Грухоњићева порука српској деци садржана је у наслову – да треба да се одрекну својих очева!
Грухоњић и на овај начин наставља да ради оно што ради годинама у јавном простору у Србији – шири мржњу, дели народ, а све за сопствени ћар и интерес својих спонзора.

Динко Ахмета, Грухоњић је резидент БиХ вешто убачен у Срем, Банат
и Бачку, деведесетих година, па право на филозофски факултет. Његов
антисрпски наратив је производ једног логореичног ума и гори је од
Динка Шакића, усташког командантата логора Јасеновац, „чије име с’
поносом носи“, како сам каже. Но, Динко је најмањи проблем, проблем
су његове колеге већином Срби који трпе да им пљује у лице ради
грантова из иностранства, које обезбеђује преко Немачке амбасаде.
И проблем су наше безбедносне службе што Динка већ одавно нису
депортовали кући.
Те „наше“ службе не смију Динку ни пера одбити због тога што су уцјењене а уцјењене су због својих дјеловања у издаји читавог СРБског народа. И то је једина истина.
Потомци „усташко хабсбуршког копилана тите “ ,“удбе -кожних капута „, “ озне“ све до данашњих дана харају Србијом „,уштројени“ западни лизигузи који “ управљају Србијом“ само за свог мандата гледају колико ће опљачкати и отићи док нови „велеиздајник“ незапоседне у “ државне јасле „,а унучићи удбе и даље кроје „србску судбину “ и граде ново „братство и јединство“ и черупају оно шта је јошостало од Србије све је исто само су престале“ јавне егзекуције“ из времена “ усташко хабсбуршког копилана тите “ …
Аранђеле, разумем твој гнев али ниси добро сложио чињенице,
па да те цео свет разуме. Пропаст Србије је настао 5. Октобра када
је на власт дошао ДОС углавном састављен од бивших припадника
КПЈ. Они су послали у НАТО Трибунал цео цивилни и војни врх а
криминалном приватизацијом су уништили наше фабрике, још
рентабилне, које су производиле од игле до локомотиве, и бољег
квалитета него што су данас на тржишту..! Наша војска је, својом
жилавом одбраном, за 78 дана оборила 67 ваздухоплова и више
стотина крстарећих ракета што су за НАТО били неприхватљиви
губици па су нам понудили Р -1244 – вечну тапију на КиМ. Њихов
циљ је био да са трупама окупирају Србију али нису успели па су
зато организовали 5.Октобар и довели су на власт квислинге који
данас блокирају* путеве, у другом покушају да упропасте Србију.