Блокадери и даље покушавају да изазову хаос: Блокирана Главна у Земуну

Блокадери Земун

(фото:Принтскрин)

Након синоћњег фијаска блокадера у Београду они и данас покушавају да изазову хаос.

Наиме према доступним фотографијама блокадери су поставили импровизоване ограде, гуме и контејнере у Главној улици у Земуну и блокирали саобраћај.

За сад нема других инцидената.

Бонус видео

2 thoughts on “Блокадери и даље покушавају да изазову хаос: Блокирана Главна у Земуну

  1. У близини те раскрснице, у Земуну, налази се на 5 минута ходa
    Полициска стница. Дакле неки полудели људи стоје на сред
    КОЛОВОЗА и себи дају за право да зауставе саобраћај а Змунска
    полиција дрема у својим аутомобилима. Прдеседниче, шта би
    од онога, да је крај општег јавашлука у земљи Србији !?

    1. И док полициски генерал мирно ћаска на Информеру Неки људи
      „пали с’ Марса“ блокирају све мостове и неке важене улице и у ствари
      све се догађа по оном плану који је Информер имао у коме стоји да
      ће блокирати цео Београд. Сутра људи треба да иду на посао а то
      значи да већина неће доћи до свог посла а то опет занчи да сутра
      можда нећемо имати воде, неки неће имти у струје анеки људи ће
      умрети јер хитна помоћ неће стићи до њих. А ја поручујем ако
      се мојој деци или ближим у породици нешто деси, због ових „палих
      са Марса“, ја ћу одговорним за то пресудити.

Comments are closed.