БЛОКАДЕРИ И ВЕЧЕРАС ПРАВЕ ХАОС: ШАЧИЦА ЉУДИ ТЕРОРИШЕ НОВИ БЕОГРАД

блокадери бг

(фото:Принтскрин)

Блокадери ни вечерас не мирују.

Шачица блокадера окупила се вечерас код Старог Меркатора на  Новом Београду као и на Авијатичарском тргу у Земуну који је блокиран.

Ова малобројна групација преко разгласа позива да се крене на просторије СНС на Новом Београду и да се нападну.

Иако их је све мање и мање они не престају са терорисањем грађана.

Бонус видео

2 thoughts on “БЛОКАДЕРИ И ВЕЧЕРАС ПРАВЕ ХАОС: ШАЧИЦА ЉУДИ ТЕРОРИШЕ НОВИ БЕОГРАД

  1. Ови људи имају своје вођство и по нративу су један галиматијас Брозоваца, Љотићеваца
    и уличне руље као ударне песнице. Вођство такође има своје станове или куће и морало
    би се прибавити њихове адресе као што они добијају адресе лидера СНС. То би могао
    бити први потез у дисциплиновању лидера те банде. – дакле јавно обелоданити њихове
    адресе – ни мање ни више.

    1. Појачалце од стотинак вати, намонтирано на точкиће и акумулатор би преебало све њихове вувузеле и пиштаљке, а „Марш на Дрину“ би одлично одрадио егзорцизам. Приватно звучно топче. Служба мора да има њихове адресе, а владајућа партија, као жртва малтретирања и застрашивања, треба само да позове. Али сумњам да ће то да се деси, јер власт жели да избегне сваки инцидент и вероватно процењује да са полицијом може да исконтролише ситуацију у земљи. Мени би било тотално поражавајуће да, не дај Боже, нацисти некако добију ветар у једра и слом Србије и анархија постане реална опасност, а да ме држава не позове да је браним како год треба, већ да све време гледам пропаст преко телевизије и интернета.

Comments are closed.