ШТА РАДИ МИЛОШ ЈОВАНОВИЋ КАД НИШТА НЕ РАДИ? У Скупштини га нема, али прима плату

сулуди захтев

Фото: принтскрин

Председник Новог ДСС Милош Јовановић одлучио је да се, након „запаженог“ појављивања на фудбалској утакмици где је скандирао псовке на рачун председника Србије Александра Вучића, напокон појави и у јавности и међу сопственим чланством, који га нису видели скоро месец и по дана.

[irp]За потребе ефектног повратка у јавност, Јовановић је након псовања на утакмици, изабрао једну сјајну, додуше за слање политичких порука мало неубичајену манифестацију – Дане пива у Зрењанину!

О овој посети Зрењанину свог шефа известили су и званични профили Новог ДСС на друштвеним мрежама:

– Председник Милош Јовановић са градским одбором у Зрењанину, на манифестацији “Дани пива” – наведено је званичном профилу ове странке на „X“.

Додуше, ако је судити по сликама које су објављене, Јовановић Дане пива није посетио због – пива, јер у лежерном разговору са чланством ипак пије кафу.

[irp]Последње појављивање Милоша Јовановића према званичним профилима његове странке било 29. јуна за Видовдан на Газиместану. Од тада Јовановић, који је пре тога био редован гост у различитим телевизијским емисијима и подкастима, а редовно је обилазио и страначке одборе широм Србије, није виђен у јавности.

Одуство од месец и по дана са јавне сцене више је него неуобичајено за политичког лидера странке које је парламентарна, али би требало подсетити да ни посланици Новог ДСС у раду Парламента не учествују већ више од пола године, иако мандате нису вратили, те су плате уредно добијали.

Курир/Политика

Бонус видео

1 thought on “ШТА РАДИ МИЛОШ ЈОВАНОВИЋ КАД НИШТА НЕ РАДИ? У Скупштини га нема, али прима плату

  1. Kad zaposleni neopravdano ne dođe na posao tri dana, dobije otkaz. Zašto to ne važi za naše političare, zaštićeni su kao beli medvedi, a ne preti im izumiranje, naprotiv?

Comments are closed.