Блокадери прете крвопролићем: „Пропишаћете крв, мајку вам ј…“

Док јавност још сабира утиске од синоћњих нереда у Врбасу и Бачкој Паланци, на друштвеним мрежама стижу нове, отворене претње Србима од стране блокадера.
Један од истакнутих Твитераша, под псеудонимом Бора коњ, објавио је поруку у којој најављује стотине блокада и штрајкова од септембра, уз директну претњу: „Пропишаћете крв, мајку вам ј… Или ви или ми! Нема друге!“ Ово није политички став, ово је ратна порука – јасно упућена свима који се не слажу са њиховом агендом.

Вече пре тога, добро познати насилник и више пута хапшен аутошовиниста Миран Погачар, лидер покрета „Браво“, на свом налогу је објавио да су у Новом Саду „јурили“ људе по улицама. Како сам каже, када нису успели да уђу у просторије СНС-а, „народ“ је кренуо у обећано улично гоњење. Уз то је додао и да је то „судбина“ сваког ко се усуди да се супротстави њиховим акцијама.

Ово је само врх леденог брега у мору претећих и насилних коментара који се свакодневно појављују на мрежама. Поруке мржње, позиви на физичке обрачуне и потпуна деградација јавног дијалога постали су заштитни знак блокадерског покрета.
Јасно је да ово више нема никакве везе са демократијом, протестом или политичком борбом. Ово је опасна, организована кампања претњи и насиља, чији је једини циљ да уплаши и застраши све грађане који мисле другачије.
Васељенска

Ради се о добро плаћеним психопатама који су годинама специјално бирани. Они нису много
храбри али кад имају залеђину онда могу да почине зло и врло им је важно да се појављују
у јавности јер то им храни лудачки его. Закључак је да се морају уредити друштвене мреже
као што је то у другим земљама, забраном приступа и тако их шкартирати.
Опет свиња из службе смрди. Ти фазони више не пале, зна се врло добро да је тома туњави укинуо ’’Образ отачаства’’ МЕСЕЦ дана пошто је дошао на власт, а ништа није урадио ни по питању укидања ’’Строја’’, што се десило непосредно пре почетка владавине томе и његовог сарадника, полу-цигано-шћипетарског копилана. Укинули би они динка курбато-азијата и остале комуно-усташо-либтардске НВО, али га брани дегенерик и ратни злочинац хил, а њега ДИРЕКТНО контролише дипартмент оВ стејт, тј ФЕДЕРАЛНА ВЛАДА ЕсАДеа. Сви се сећају како је понизно копилан седео на хоклици пред серијским силоватељем и педофилом донијем, унуком власника јавне куће и мужем/мужом манекеЊке. Закључак је да си ти једно тупаво, блетаво полу-цигано-цинцаро-чивуто-комуно-усташо-дођошко псето из службе и да бисте сигурно покушали да укинете мреже и тако наставите да штитите копилана и екипу, али знате да ћете онда направити још горе. Некад су ваши злочини пролазили неопажено, али у ери информација то више не пали ! Све што се радили се чува у приватним архивама, ништа се не брините !