У Москви почеле да се продају матрјошке с ликом Трампа

Разговори на Аљасци постали су најпопуларнија тема у целом свету – у руској престоници поводом тога почели су да се продају тематски сувенири.
Новинар „Абзаца“ посетио је московске продавнице сувенира, а продавци су рекли да је овај производ тражен како код Руса, тако и код странаца. Матрјошка с Доналдом Трампом кошта од 2 до 5 хиљада рубаља, а мајицу је могуће набавити за 1,5 хиљаду.
Раније је војни дописник Александар Коћ изјавио да су америчком лидеру Доналду Трампу договори постигнути током састанка с руским председником Владимиром Путином на Аљасци важнији него предлози партнера из НАТО-а.
В.Т./Васељенска

Наравно, јер је и РусиА умешана до гуше у Ђефри епштајн скандал, пошто су руске и украјинске девојчице продаване епштајну дугих ШЕСТ година – питајте дејвида боиза, ако ми не верујете, то је информација из ОТВОРЕНОГ суда, али већина МСМ није хтела да је пренесе, што јасно показује колико је важна.
Биће интересантно почетком септембра, јер конгресмени Томас Меси и Ро Кана организују конференцију за новинаре, на којој ће да говоре жртве епштајна, а све да би спречили ослобађање из затвора џизлејн максвел (већ је против-законито пребачена скоро у затвор где служе ’’вајт колар’’ криминалци), главног сарадника епштајна, и ћерке роберта максвела (право име јан хох, чивут), који је радио заједно са ари бен менашом (осуђен за штијунажу у САД, па без објашњења ослобођен) за израХелску ВОЈНУ обавештајну службу.